Uncategorised

FESTYN 24.06.2017 - pozostały wspomnienia

Po 15 latach przerwy z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości SM Perspektywa razem z Radą Osiedla nr 14 zorganizowała w sobotę 24 czerwca 2017 na popularnym Skate Parku pomiędzy ulicami Ks. Anny, Ks. Janusza i ul. Mazowieckiej festyn rodzinny.

Mieszkańcy pobliskich bloków mogli zobaczyć liczne występy, pokazy, koncerty. O żołądki uczestników zadbali strażacy z OSP Kupiski Stare, którzy poczęstowali wszystkich chętnych pyszną grochówką z kuchni polowej. Festyn na Skate Parku rozpoczął się od konkursu w Miasteczku Ruchu Drogowego przygotowanego przez WORD w Łomży. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe. Na dzieci czekały także powszechnie lubiane "dmuchańce", a także archeary tag, ścianka wspinaczkowa, kucyki itp.

Oprawę muzyczną zapewniły zespoły: INNI, Tercet Muzyczny z Łomży oraz POWER DANCE z Kolna. Konkursy cieszyły się ogromną popularnością a nagrody rozchodziły się w ekspresowym tempie. Podczas imprezy rozegrany został mecz pomiędzy KS Perspektywa a MŁKS (w kategorii młodzik) zakończony wynikiem 2:0.

W międzyczasie odbył się pokaz mieszanych sztuk walki przez BLACK HORSE MMA Łomża jak również występ zespołów tanecznych BKStep z Łomży. Spółdzielnia przygotowała 200 pączków i tort dla najmłodszych. Słodycze rozeszły się błyskawicznie. Grochówka wydawana była bezpłatnie a na kiełbaskę, kaszankę i burgery oraz lody włoskie i lody gotti organizator rozdawał dla dzieci i dorosłych darmowe kupony. Bezpłatne było również wejście na dmuchańce, ściankę wspinaczkową, przejazd kucykiem czy strzelanie z łuku do celu.

Festyn został sfinansowany przez naszych sponsorów, którzy licznie wzięli udział w imprezie. Wkład SM Perspektywa to przede wszystkim zaangażowanie pracowników i ich udział w przygotowaniach.

Zarząd SM Perspektywa dziękuje mieszkańcom za liczne przybycie i za dobrą zabawę.

Lista sponsorów:

Miasto Łomża, Urząd Marszałkowski, SM Mlekovita, MAR-TECH Mariusz Chludziński, INVESTBUD Baranowski Radziejewski Sp. J., WORD Łomża, UNISOFT Sp. z o.o., Zakład Remontowo Budowlany Szczepan Kijewski, PHU Kurpiewski Jan Kurpiewski, Bank Spółdzielczy w Łomży, Firma Kazimierczuk Jan Kazimierczuk, Hexa Bank Spółdzielczy, VECTRA SA, SONAROL Sp. J. Najda, ASAJ Sp. z o.o., IZO-BAU Wąsiewicz Kazimierz

Piszą o nas:

TViTV Łomża    MYLOMZA.PL    NAREW.INFO    4lomza.pl

 

Opublikował: Robert Chaberek

Search