Uncategorised

OD CZERWCA ZMIANA STAWEK ZA WYWÓZ ODPADÓW

Na podstawie Uchwały Rady Miasta Łomża Nr 239/XXIV/20 z dnia 29.04.2020 r. w sprawie określenia metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ustalenia wysokości tej opłaty, Rada Miejska Łomży określiła miesięczne opłaty od gospodarstwa domowego w zabudowie wielorodzinnej w wysokości: 16,00 zł od osoby miesięcznie - odpady muszą być segregowane. 

W związku z powyższym od dnia 06.05.2020 r. w Państwa skrzynkach pocztowych znajdować się będzie druk oświadczenia, który należy wypełnić i podpisać a następnie dostarczyć do spółdzielni w nieprzekraczalnym terminie do 15.05.2020 r. Oświadczenie prosimy wrzucić do zabezpieczonej skrzynki podawczej znajdującej się w siedzibie spółdzielni. W uzasadnionych przypadkach można wysłać wypełnione i podpisane oświadczenie drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a następnie przesłać oryginał oświadczenia do spółdzielni pocztą tradycyjną. W przypadku wątpliwości podczas wypełniania oświadczenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 86 218 24 91 wew. 22.

Zadeklarowane stawki będą obowiązywały od 01.06.2020 r.

Złożenie oświadczenia należy do obowiązku każdego posiadacza lokalu mieszkalnego będącego w zasobach SM Perspektywa.

W przypadku niedostarczenia wypełnionego oświadczenia w terminie do 15.05.2020 r. Zarząd SM Perspektywa ustali wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami na podstawie liczby osób zameldowanych pod danym adresem wg Rejestru Mieszkańców Miasta Łomża.

Z poważaniem

Zarząd SM Perspektywa

druk oświadczenia

Search