Uncategorised

Szanowni Państwo, Mieszkańcy SM „Perspektywa” w Łomży

Miło nam poinformować, że Rada Nadzorcza, Zarząd Spółdzielni oraz Rada Osiedla nr 14, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, postanowiły wspólnie, że ufundują paczki dla dzieci z terenu naszego osiedla. Łącznie przygotowano ich 31 (18 dla dzieci ze szkół podstawowych i 13 dla uczniów gimnazjum). Paczki przygotowano w porozumieniu ze szkołami, z których wywodzą się obdarowani.

Dzięki środkom z funduszu społeczno – kulturalno – sportowego  Spółdzielni, tym przekazanym przez Radę Osiedla nr 14 oraz przez prywatnych hojnych darczyńców z Rady Nadzorczej i Zarządu Spółdzielni ufundowano dzieciom prezenty, które śmiało można określić, jako bogate. Możliwe to było również dlatego, że przedstawiciele Rady Nadzorczej oraz Zarządu osobiście zaangażowali się w dokonanie stosownych zakupów i ich świąteczne zapakowanie.

Na posiedzeniu Rady Nadzorczej 16 grudnia 2016 r. przedstawiono zebranym faktury i rachunki za dokonane zakupy. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że dla dobra dzieci, inicjatywa jest godna kontynuowania w przyszłości.

Mamy nadzieję, że przygotowane prezenty sprawiły radość obdarowanym.

Słowa wdzięczności kierujemy również do Pracowników sklepu „Kaufland” za okazaną życzliwość i wsparcie.

Search